Všetky vtipy

Muž navštívi vešticu, aby sa dozvedel svoju budúcnosť. Tá mu hovorí: "Kvôli vám zomrú milióny ľudí." Muž smutný odchádza, keď vtom zbadá malého chlapčeka, ako sa hrá na koľajniciach a nevšíma si vlak. Muž si hovorí: "Keď kvôli mne majú zomrieť milióny ľudí, potom zachránim aspoň jedného." Muž zoberie chlapca a pýta sa ho: "Ako sa voláš?" A chlapec mu odpovedá: "Adolf Hitler."

Do ordinácie psychiatra sa plazí človek. Doktor: "A čože sa nám to sem plazí? Jašterička? Korytnačka? A či hadík?" Človek: "Doktor, ja nie som blázon, já mám len strach z výšok!"

Padá letadlo, pilot: "Polovina lidí musí z letadla ven, aby sme zabránili diskriminácií, vyhodíme pasažery podle abecedy.Takže: arabové, buzeranti, cikáni." V tu chvíli se ptá malej černoušek tatínka: "Tatínku a my jsme tedy afroameričani jak pořádříkáš?" "Ticho, teď jsme zku.vený negři."

Na hodine prírodopisu dá pani učiteľka medzi žiakov kolovať vypchatú sovu. Keď sa dostane až k Jankovi, začne ňou ďobať do Marienky. Tá to okamžite oznámi učiteľke, ktorá si od Janka vypýta žiacku knižku a napíše do nej: "Váš syn obťažoval Marienku vtákom." Po chvíli si uvedomí, čo napísala a vypýta si od Janka gumu. Ten ju však nemá. Učiteľka sa rozzúri a do žiackej knižky dopíše: "A nemal ani gumu!"

Pani učiteľka hovorí žiakom: "Ten, kto si o sebe myslí, že je najsprostejší v triede, nech sa postaví!" Postaví sa malý Dežo. Učiteľka sa ho pýta: "Dežo, ty si myslíš, že si najsprostejší v triede?" "Nie, pani učiteľka, len mi bolo trápne, nechať Vás tu samú stáť."

Popoluška je už stará, chudobná a osamelá. Jedného dňa, keď sedí v hojdacom kresle a na kolenách má svojho čierneho kocúra, sa zjaví dobrá víla. "Popoluška, keďže si bola celý život dobrá, tak ti splním tri želania. Aké je tvoje prvé želanie?" "Chcem byť taká krásna ako za mlada." Želanie sa splní. "Chcem byť opäť bohatá." Víla splní aj toto želanie. "Chcem, aby sa z môjho kocúra stal krásny a mladý princ." Víla splnila všetky želania a odišla. Krásny princ sa otočí k Popoluške a hovorí: "Stavím sa, že teraz ľutuješ, že si ma nechala vykastrovať."

Pesimista vidí tmu v tuneli, Optimista ale vidí svetlo na konci tunela, Realista už vidí svetlá vlaku, Rušňovodič vidí troch debilov na koľajniciach.

Učiteľka sa pýta detí: Čo nám dáva koza? Mlieko. Čo nám dáva ovca? Vlnu. Čo nám dáva krava? Domáce úlohy.

5 UDALOSTÍ

Vtipy NA KÁVE boli zozbieravané niekoľko rokov od rôznych ľudí. Väčšina pochádza z mailov, ktoré kolegovia posielajú v práci. Ak si chcete zlepšiť deň a náladu, tak ste na najlepšom mieste :p :) Je tu výborná zbierka vtipov podobná ako na funny.sk, či rehot.sk alebo vychytane.sk a smiechoty.sk. Budeme aj na azet .sk vtipy a pravda .sk vtipy.
Top