Najlepšie a top vtipy

Sťažuje sa dedko: "Pred 30 rokmi som si zobral do obchodu 20 Kč a priniesol som chlieb, maslo, mlieko, cigarety, rum. A dnes? ... všade sú kamery."

Zvoní telefón: "Uniesli sme tvoju svokru. Okamžite pošli výkupné 100 000 dolárov!" "A keď odmietnem zaplatiť?" "Tak ti ju naklonujeme!"

Ide nákladiak a za ním blondínka. Pri prvom semafore blondínka povie: "Ahoj, som Zuzka a strácate náklad." Pri druhom povie: "Ahoj, som Zuzka a strácate náklad." Pri treťom povie: "Ahoj, som Zuzka a strácate náklad." Šofér nákladiaka to nevydrží a povie: "Ahoj, som Karol, je zima a posýpam."

Bavia sa dvaja mladíci: "A vieš aký je rozdiel medzi policajtom a debilom?" Zrazu sa zozadu vynorí policajt: "No aký?" "Žiadny." "No veď preto!"

Ide hrbatý na cintorín a stretne tam smrťku. Tá sa ho opýta: "Peniaze alebo život?" Hrbatý odpovie: "Peniaze nemám a život ti nedám." Smrťka: "A čo máš?" Hrbatý: "Hrb. Chceš?" Smrťka: "Daj teda." Hrbatý stratí hrb a ide krčmi kamarátom povedať, ako sa to stalo. Vozíčkar si vypočuje rozhovor a povie si, že to tiež skúsi. Príde na cintorín a stretne smrťku. Tá sa ho pýta: "Peniaze alebo život?" Vozíčkar nato: "Peniaze nemám a život ti nedám." Smrťka: "A hrb máš?" Vozíčkar: "Nie." Smrťka: "Tak tu máš."

Manželia sa hádajú: "Neser ma, lebo vo mne prebudíš zviera!" "Čo si myslíš, že sa bojím somára?"

Príbeh o dvoch zaľúbencoch: Ona: "Ahoj" On: "No konečne!" Ona: "Mám odísť?" On: "Nie." Ona: "A pobozkáš ma?" On: "V každej chvíli." Ona: "Udrel by si ma niekedy?" On: "Nikdy." Ona: "Myslel si na mňa?" On: "Celé dni a noci." Ona: "Podviedol by si ma?" On: "Nie, len tá predstava je hrozná." Ona: "Máš ma rád?" On: "Áno." Ona: "Miláčik." Pekný rozhovor, čo poviete? No a teraz si to prečítajte odzadu.

Dve slušné ženy si vyrazia na dámsku jazdu a akosi nechtiac sa ožerú ako svine. Vracajú sa v noci domov a keď prechádzajú okolo cintrorína prepadne ich naliehavá potreba. Čupnú si teda medzi hroby, ale ani jedna nemá hajzliak. Prvá si stiahne nohavičky, utrie sa nimi a zahodí ich. Druhá má drahé luxusné prádlo, ktoré nechce obetovať. Všimne si vence na hrobe, pri ktorom čupí, odtrhne stuhu z venca... a ňou sa utrie. Ráno si ich manželia telefonujú a sťažujú sa, že ich slušné manželky sú spité a teraz chrápu v posteli. Jeden z nich ešte podotkne: "Začínam tušiť to najhoršie. Tá moja prišla bez nohavičiek!" A ten druhý na to: "Hm, to ešte nič nie je, tej mojej trčí z polovice zadku nejaký kus stuhy a na nej má napísané: "Od celého hasičského zboru - nikdy na teba nezabudneme!""

5 UDALOSTÍ

Vtipy NA KÁVE boli zozbieravané niekoľko rokov od rôznych ľudí. Väčšina pochádza z mailov, ktoré kolegovia posielajú v práci. Ak si chcete zlepšiť deň a náladu, tak ste na najlepšom mieste :p :) Je tu výborná zbierka vtipov podobná ako na funny.sk, či rehot.sk alebo vychytane.sk a smiechoty.sk. Budeme aj na azet .sk vtipy a pravda .sk vtipy.
Top