Vtipy pre deti

"Oci", oznamuje synátor, "popoludní idem na futbal. Dúfam, že ti to nevadí." "Nevadí", hovorí otec. "Ale takýmto spôsobom sa nemá žiadať. Sadni si za stôl, idem von, predvediem ti ako sa to robí." Otec odíde, zaklope na dvere, príde dnu a hovorí: "Milý otecko, úlohy mám na zajtra napísané. Dovolíš mi, aby som sa šiel pozrieť na futbalový zápas?".

"Mami, platí aj pre nášho otca, že ryba smrdí od hlavy?" "Áno, ale iba dovtedy, kým si nedá dole ponožky."

Vnučka Evka si poobzerala moje nové slipy a zvedavo sa opýtala: "Starký, slipy sa vyrábajú z lipy?"

Učiteľka sa pýta prváčika: "Janko, čím je teraz tvoj otecko?" "Prosím pacientom." "Ale ja chcem vedieť, čo teraz robí." "Kašle a kýcha." "A keď je zdravý, čo robí?" "Vtedy ani nekašle, ani nekýcha." "Vôbec mi nerozumieš. Chcem vedieť, čím je tvoj otec, keď nekašle ani nekýcha." "Vtedy je zdravý."

Malá Zuzka ide s otcom po parku a pozdraví jedného pána. "Kto to bol?" pýta sa otec. Zuzka na to: "To je jeden pán z ochrany ovzdušia. Vždy, keď príde k nám, pýta sa mamičky, či je čistý vzduch."

V samoobsluhe tlačí mladý otec vozík s potravinami a vrieskajúcim deckom. Muž takmer nežne opakuje: "No tak, Albert, kľud. Kľud a žiadne scény. Ukľudni sa..." Nakloní sa k nemu nejaká pedagogická odborníčka a s uznaním hovorí: "To je dobre, že s tým dieťaťom rozprávate ako s dospelým. Takto z Alberta vyrastie sebavedomý a vyrovnaný človek." Otec na to hovorí: "Pani, mýlite sa. Ja som Albert!"

Otec po príchode domov: "Dajte mi jesť, som hladný ako vlk!" Syn mu na to vraví: "Nemohol by si zožrať našu babku?"

"Peťko, daj tete pusu na rozlúčku" hovorí mama. "Nedám, bojím sa." "A prečo?" "Aby mi nedala facku ako včera oteckovi."

5 UDALOSTÍ

Vtipy NA KÁVE boli zozbieravané niekoľko rokov od rôznych ľudí. Väčšina pochádza z mailov, ktoré kolegovia posielajú v práci. Ak si chcete zlepšiť deň a náladu, tak ste na najlepšom mieste :p :) Je tu výborná zbierka vtipov podobná ako na funny.sk, či rehot.sk alebo vychytane.sk a smiechoty.sk. Budeme aj na azet .sk vtipy a pravda .sk vtipy.
Top