Všetky vtipy

Staručký lord - milionár má na konci svojej veľkej záhrady krásne, udržiavané jazierko a okolo neho vysadené ovocné stromy. Jedno letné popoludnie sa rozhodne, že si nazbiera čerstvé ovocie. Zoberie si plastový kýbeľ a ide k jazierku. Keď však dorazí na miesto, zistí, že v jazierku sa čľapoce päť nahých mladých slečien. Hneď ako zbadajú starého pána, sa zhluknú do stredu jazierka a ponoria po krk do vody. Po chvíli jedna volá na dedka: "Čo, prišli ste nás očumovať a teraz čakáte, že vylezieme z vody, Vy úchylák?" Na to dedko zamáva kýblom a s nevinným úsmevom hovorí: "Nie, prišiel som nakŕmiť aligátora."

Príde Fero za sekretárkou Ančou a hovorí jej: "Anča počúvaj, keď ti dám stovku, ukážeš mi prsia?" "No dobre, zíde sa." A ukáže mu. "A počúvaj, keď ti dám päťstovku ukážeš mi aj zadok?" "Dobre." "A keď ti dám tisícku, ukážeš sa mi aj dole spredu?" "Fíha, to je pekný peniaz, tak dobre." "A keď ti dám päťtisícku, pomiluješ sa so mnou?" No prachy sa vždy zídu, tak sa sním pomiluje a Fero odíde. Potom prišiel šéf a pýta sa: "Anča bol tu Fero?" "Bol." "Héj, a dal ti výplatu?"

Nerád som chodieval na svadby, lebo ma babičky vždy ťahali za líce a vraveli: "Ty budeš ďalší, ty budeš ďalší!". Prestali, až keď som im to začal hovoriť aj ja na pohreboch :)

Otec číta synovu žiacku knižku: "Matematika päť", tresk mu jednu po papuli. "Slovenčina päť", tresk mu druhú po papuli. "Spev jednotka", tresk mu ďalšiu po papuli. Syn: "Ako to? Veď som mal jednotku!" Otec naštvane prehodí: "Tak tebe bolo po dvoch päťkách ešte do spevu?!"

Denník Američana: Pondelok: "Pijem s východniarmi." Utorok: "Skoro som umrel." Streda: "Pijem s východniarmi." Štvrtok: "Ľutujem, že som v utorok neumrel."

Blondínka sa pýta v galérii: "Preboha to kto namaľoval taký strašný obraz?" "Pani, to je zrkadlo."

Ide muž do neba a vidí pred bránou samé veľké hodiny a opýta sa: "Čo je to?" Podíde k nemu svätý Peter a hovorí: "To sú naše nebeské hodiny klamstva. Každý má jedny a keď ten, komu patria, zaklame, ručička sa pohne o jedno miesto." "Fíha, koho sú tieto?" "Tieto patria Márii Terézii. Nikdy sa nepohli." "Wow. A koho sú tieto?" "Tieto sú Abrahama Lincolna. Pohli sa len dvakrát." "Neuveriteľné. A máte aj Ficove?" "Áno, ale nie tu. Používam ich v kancelárii ako ventilátor."

Zať si necháva veštiť u kartárky: "Zajtra vám zomrie svokra..." "To viem, ale pozrite sa, či ma zatvoria!"

5 UDALOSTÍ

Vtipy NA KÁVE boli zozbieravané niekoľko rokov od rôznych ľudí. Väčšina pochádza z mailov, ktoré kolegovia posielajú v práci. Ak si chcete zlepšiť deň a náladu, tak ste na najlepšom mieste :p :) Je tu výborná zbierka vtipov podobná ako na funny.sk, či rehot.sk alebo vychytane.sk a smiechoty.sk. Budeme aj na azet .sk vtipy a pravda .sk vtipy.
Top