Vychodňarske vtipy

Denník Američana: Pondelok: "Pijem s východniarmi." Utorok: "Skoro som umrel." Streda: "Pijem s východniarmi." Štvrtok: "Ľutujem, že som v utorok neumrel."

Pýta sa západniar východniara: "Prečo všade používate "dz"?" "Dze všadzi?"

V reštaurácii: "Pán hlavný, to víno je kalné!..." "Cooo? Aľe dze! Vino je čiste jak čiry potočik! Ľem pohar je brudny jak šviňa!"

O druhej v noci zazvoní pri dverách zvonček. Chlapík príde otvoriť a povie: "Preboha, sused, čo chcete tak neskoro v noci?" "Mace cibuľu?" "Nie, nemáme, dovidenia!" Asi o polhodiny zvoní zvonček znovu. "Ech, kto je?!" "Sušid" "A čo zase chcete?!" "Nič. Nešem vam cibuľu!"

Dvaja lesní robotníci ručne pília obrovský, hrubý, starý strom. Po chvíli sa jeden z nich celý zničený ozve: "Čuj tu, to i tebe še tak ceško caha?" "Ja neznam, ja kurim."

Zazvoní zvonček: "Dobry deň. Objednali sce sebe chlopa na umyvaňe oblakoch?" "Áno, nech sa páči, poďte ďalej." O niekoľko minút zvoní niekto pri dverách: "Objednali sce sebe chlopa na umyvaňe oblakoch?" "Áno, ale už je tu váš kolega." "Aľe šak ja znam. To som ja. Ľem som vypadnul z oblaka."

Chlapík sa ponáhľa na pohyblivých schodoch a nechtiac inému pánovi stúpi na nohu. Potom mu to nedá, vráti sa a ospravedlňujúcim tónom hovorí: "Prepáčte mi, nechcel som Vám stúpiť na nohu." Pán: "Ňe, ňe, ňe. Nemušice še mi omlúvac. Ja som Vam už napľul na chribet!"

Úvaha vychodňara: "Kedz pijeme na zdravie, nemala by to placic zdravotna poisťovňa?"

5 UDALOSTÍ

Vtipy NA KÁVE boli zozbieravané niekoľko rokov od rôznych ľudí. Väčšina pochádza z mailov, ktoré kolegovia posielajú v práci. Ak si chcete zlepšiť deň a náladu, tak ste na najlepšom mieste :p :) Je tu výborná zbierka vtipov podobná ako na funny.sk, či rehot.sk alebo vychytane.sk a smiechoty.sk. Budeme aj na azet .sk vtipy a pravda .sk vtipy.
Top