Všetky vtipy

Na hodine zemepisu je 20 blondínok a učiteľ. Učiteľ vyzve jednu z nich: "Nikol, ukážte mi na mape Ameriku." Nikol ide k mape a ukáže Ameriku. Učiteľ hovorí: "Výborne! Ďalšia otázka, kto objavil Ameriku?" 19 blondínok zborovo odvetí: "Nikol!"

Pýta sa na Slovensku turista baču: "Bača, kde sa tu páli slivovica?" "Vidíte ten kostol?" "Vidím." "Tak okrem neho všade!"

V pive je málo vitamínov, preto ho musíme piť tak veľa!

Hovorí blondínka blondínke: "Bola som si dnes robiť tehotenský test." "A boli ťažké otázky?"

Ide chlap s nákladiakom po diaľnici, neodhadne výšku nákladu a zasekne sa pod mostom. Za chvíľu dorazí policajné auto, jeden policajt príde ku kabíne, v ktorej sedí naštvaný šofér a pýta sa: "Tak čo pán vodič, zasekli ste sa, že?" "Nie ty vole, veziem most a došla mi nafta."

Ide blondínka po ulici a zrazu spadne do kanála. Vylezie, pozerá na kanál a radostne zvolá: "Ešteže tam nebol poklop, ináč neviem, ako by som odtiaľ vyliezla!"

Cikán čte cikánovi nápis na ceduli: "Cikáni za 50,- bez gumy, bílý za 700,- s gumou." "To se mi líbí, žádnej rasismus," říká druhej cikán. "A co tam ještě píšou?" "Bungee Jumping"

Sedia dve sovy vedľa seba na strome. Prvá: "Húúú...." Druhá : "Si krava? Čo ma strašíš?!!"

5 UDALOSTÍ

Vtipy NA KÁVE boli zozbieravané niekoľko rokov od rôznych ľudí. Väčšina pochádza z mailov, ktoré kolegovia posielajú v práci. Ak si chcete zlepšiť deň a náladu, tak ste na najlepšom mieste :p :) Je tu výborná zbierka vtipov podobná ako na funny.sk, či rehot.sk alebo vychytane.sk a smiechoty.sk. Budeme aj na azet .sk vtipy a pravda .sk vtipy.
Top