Obyčajné vtipy

Chlapík volá do rádia: "Halo, je tam rádio Viva?" "Áno, nech sa páči." "Našiel som dnes na Račianskom mýte peňaženku s hotovosťou 2 600 € a dokladmi na meno Jozef D. Prosím vás, zahrajte mu nejakú peknú pesničku."

Ide zajko do obchodu a pýta sa predavačky: "Dobrý deň, teta, máte zhnité mrkvičky?" Predavačka pokrúti hlavou a zajko smutne odíde. Takto sa to opakuje tri dni a tak sa raz predavačka rozhodne, že mu tie zhnité mrkvičky donesie. Zajko príde opäť do obchodu a predavačka radostne volá: "Aha, zajko, máme zhnité mrkvičky!" Zajko sa pozrie, odkašle si, vyberie odznak a povie: "Dobrý deň, hygiena..."

Príde Fico, Kaliňák a Slota do škôlky a pýtajú sa Jurka, či by zaspieval pesničku. Jurko spustí: "Ťap, ťap, ťapušky, zdraželi nám papučky a ockovi alkohol, ktorý debil z Vás to bol?"

Opitý chlap sa vlečie domov. Zmýli si vchodové dvere do domu a vstúpi do maštale, kde leží sviňa. Ťapne ju po riti a vraví: "Eva, zase spíš holá?"

Muž pozerá televízor, zrazu začne kričať: "Nechoď tam! Nerob to! Nechoď do toho kostola, ty blázon!" "Miláčik, čo pozeráš?" "Ale, naše video zo svadby."

Manželský pár sa rozhodne na chvíľu uniknúť tuhej zime a stráviť týždeň na juhu pri mori. Z pracovných dôvodov sa stane, že manželka môže odletieť až o deň neskôr. Manžel odletí podľa plánu. Po príchode sa ubytuje v hotelovej izbe, vytiahne svoj laptop a ihneď posiela mail svojej manželke. Pritrafí sa mu však hlúpa chyba a pri zadávaní e-mailovej adresy vynechá jedno písmeno a mail sa tak dostane do e-mailovej schránky istej vdovy, ktorá práve odprevadila svojho muža do hrobu. Vdova si práve prezerá v počítači postu, čí jej neprišli nejaké sústrastné vyjadrenia od priateľov alebo známych..... Vo chvíli, keď jej syn vstúpi do izby, žena už leží v bezvedomí na zemi. Zrak mu padne na monitor počítača, kde číta: Komu: Mojej opustenej manželke Od: Tvojho muža, ktorý odišiel skôr Vec: Dorazil som Najdrahšia, pravé som v poriadku došiel. Už som sa tu celkom zabýval a vidím, že je všetko pripravene na Tvoj zajtrajší príchod. Želám Ti šťastnú cestu. Ľúbim Ťa. Tvoj manžel

Do ordinácie psychiatra sa plazí človek. Doktor: "A čože sa nám to sem plazí? Jašterička? Korytnačka? A či hadík?" Človek: "Doktor, ja nie som blázon, já mám len strach z výšok!"

Popoluška je už stará, chudobná a osamelá. Jedného dňa, keď sedí v hojdacom kresle a na kolenách má svojho čierneho kocúra, sa zjaví dobrá víla. "Popoluška, keďže si bola celý život dobrá, tak ti splním tri želania. Aké je tvoje prvé želanie?" "Chcem byť taká krásna ako za mlada." Želanie sa splní. "Chcem byť opäť bohatá." Víla splní aj toto želanie. "Chcem, aby sa z môjho kocúra stal krásny a mladý princ." Víla splnila všetky želania a odišla. Krásny princ sa otočí k Popoluške a hovorí: "Stavím sa, že teraz ľutuješ, že si ma nechala vykastrovať."

5 UDALOSTÍ

Vtipy NA KÁVE boli zozbieravané niekoľko rokov od rôznych ľudí. Väčšina pochádza z mailov, ktoré kolegovia posielajú v práci. Ak si chcete zlepšiť deň a náladu, tak ste na najlepšom mieste :p :) Je tu výborná zbierka vtipov podobná ako na funny.sk, či rehot.sk alebo vychytane.sk a smiechoty.sk. Budeme aj na azet .sk vtipy a pravda .sk vtipy.
Top