Náhodne pomiešané vtipy

Socha slobody vo včerajšom interview povedala, že odmalička chcela byť ako Chuck Norris.

Lidojedi chytěj Američana, Rusa a Čecha. Velký náčelník dá každýmu dvě skleněný koule a povídá: "Hele, když mi ukážete s těma koulema něco, co jsem ještě neviděl, tak vás pustím." První Američan - koule mu krouží kolem hlavy a mění barvy... "Hmm,to už jsem viděl, sežrat!" Rus vyhodí koule vysoko do nebe a po chvíli spadnou rychle... "Starý, to znám, sežrat." Pak přijde k Čechovi, kouká jako blázen a povídá: "No ty vole, to jsem ještě neviděl, on za tu chvíli jednu rozbil a druhou ztratil - pusťte ho".

Ide muž do neba a vidí pred bránou samé veľké hodiny a opýta sa: "Čo je to?" Podíde k nemu svätý Peter a hovorí: "To sú naše nebeské hodiny klamstva. Každý má jedny a keď ten, komu patria, zaklame, ručička sa pohne o jedno miesto." "Fíha, koho sú tieto?" "Tieto patria Márii Terézii. Nikdy sa nepohli." "Wow. A koho sú tieto?" "Tieto sú Abrahama Lincolna. Pohli sa len dvakrát." "Neuveriteľné. A máte aj Ficove?" "Áno, ale nie tu. Používam ich v kancelárii ako ventilátor."

Chuck Norris zomrel pred 10 rokmi, ale zubatá nemala odvahu mu to povedať.

PREKLEPY - Milostná prdohra. - Alenka v riti divov. - Z vrátnice zavolajte šlapku 23. - Rádio s buzíkom. - Mladý autor vydal svoju prkotinu. - Zabil dve muchy jednou vranou. - Družica letela po obéznej dráhe. - Presnosť je výsada krámov :-) - Mačiatko sa zhulilo do klbka. - Obliekol si kruťasy. - Vyvreštím Ti budúcnosť. - Rýchlovravná kanvica. - Maliar - nasierač. - Zemiaky pečené v pohrebe. - Rozčúlili sa s nebožtíkom.

Machruje žirafa před myší: "To je tááák super mít dlóóóuuuhej krk. To pak když něco jím, tak to tak dlóóóuuuho jde krkem, že si to můžu pořádně vychutnat." Myš jen kouká a žirafa dál namyšleně pokračuje: "No a když je teplo, tak ta studená voda jde tak dlóóóuuuho tím krkem, že mě krásně ochladí..." V tom myš už nevydrží a říká: "A už si někdy blila?!

Chlapík príde do drogérie a vypýta si balíček kondómov. Keď ich dostane, začne sa strašne smiať a odchádza. Toto sa opakuje niekoľko dní. Šéf si už hovorí, že je to divné a tak povie pomocníkovi, aby šiel za ním a sledoval ho. Za pol hodiny sa vracia a šéf hneď: "Tak čo, sledoval si ho?" "Áno, pane." "A kam šiel?" "K vášmu domu."

Dotaz: "Pane doktore, můžete mi podrobněji vysvětlit, jak vypadá poloha na BSE?" Dr.Uzel: "Jedná se o polohu běžně používanou při náhodných známostech. Styk proběhne v libovolné pozici a po necelém roce partner ze soudní obsílky zjistí, že si ta šílená kráva celou historku o antikoncepčních pilulkách vymyslela."

5 UDALOSTÍ

BRATISLAVA - Letné kino v Ružinove

Zajtra 21:00 - 22:30

BRATISLAVA - Gin Fest Slovakia 2019

Štvrtok 05. 09. 14:00 - 23:59

KOŠICE - Medzinárodný Festival Ohňostrojov

Piatok 06. 09. 17:00 - 22:00

BRATISLAVA - Petržalský festival | 7.-8. september, Dostihová d

Sobota 07. 09. od 10:30 do 08. 09. 22:00

KOŠICE - Noc nezabudnuteľných svetových reklám

Sobota 07. 09. 19:00 - 22:00
Vtipy NA KÁVE boli zozbieravané niekoľko rokov od rôznych ľudí. Väčšina pochádza z mailov, ktoré kolegovia posielajú v práci. Ak si chcete zlepšiť deň a náladu, tak ste na najlepšom mieste :p :) Je tu výborná zbierka vtipov podobná ako na funny.sk, či rehot.sk alebo vychytane.sk a smiechoty.sk. Budeme aj na azet .sk vtipy a pravda .sk vtipy.
Top