Náhodne pomiešané vtipy

Je to dlouhé, tvrdé, dáš to do pusy, hýbeš s tím sem a tam, čím dál, tím dýl a rychleji a nakonec ti z úst vytéká něco bílého, co je to? Zubní kartáček.

Chuck Norris dokáže tlieskať jednou rukou.

Chuckovi Norrisovi nehľaď na zuby, lebo ti vykusne oči Chuck Norris v detstve nikdy nepomočil posteľ. Posteľ sa zo strachu pomočila sama.

Vedci tvrdia, že nikto nemôže prežiť v čiernej diere. Chuck Norris nesúhlasí s ohľadom na to, že si ich dáva na raňajky. "Chutia ako kurčatá".

Staručký lord - milionár má na konci svojej veľkej záhrady krásne, udržiavané jazierko a okolo neho vysadené ovocné stromy. Jedno letné popoludnie sa rozhodne, že si nazbiera čerstvé ovocie. Zoberie si plastový kýbeľ a ide k jazierku. Keď však dorazí na miesto, zistí, že v jazierku sa čľapoce päť nahých mladých slečien. Hneď ako zbadajú starého pána, sa zhluknú do stredu jazierka a ponoria po krk do vody. Po chvíli jedna volá na dedka: "Čo, prišli ste nás očumovať a teraz čakáte, že vylezieme z vody, Vy úchylák?" Na to dedko zamáva kýblom a s nevinným úsmevom hovorí: "Nie, prišiel som nakŕmiť aligátora."

Chamberlainov rekord je 2000 žien za celý život, Chuck Norris to nazýva ako jeden ľahký štvrtkový deň.

V parku na lavičce svádí chlapec dívku a ona se brání: "Ne, ne, nezlob se, ale moje srdce patří již jinému!" "Dobrá, tak mu ho necháme a já si vezmu to ostatní!"

Informácia o tom, že Chuck Norris napočítal dvakrát "len" do nekonečna nie je aktuálna. Chuck Norris totiž napočítal aj omnoho ďalej.

5 UDALOSTÍ

KOŠICE - Leporelo - detský kreatívny festival

Sobota 29. 06. od 10:00 do 30. 06. 20:00

BRATISLAVA - Sting MY SONGS

Nedeľa 30. 06. 20:00 - 22:00

KOŠICE - Habera & Team

Štvrtok 04. 07. 20:00 - 22:30

BRATISLAVA - TEDx

Piatok 05. 07. 08:00 - 22:00

BRATISLAVA - Ríbezľový Devín

Sobota 06. 07. 10:00 - 21:00
Vtipy NA KÁVE boli zozbieravané niekoľko rokov od rôznych ľudí. Väčšina pochádza z mailov, ktoré kolegovia posielajú v práci. Ak si chcete zlepšiť deň a náladu, tak ste na najlepšom mieste :p :) Je tu výborná zbierka vtipov podobná ako na funny.sk, či rehot.sk alebo vychytane.sk a smiechoty.sk. Budeme aj na azet .sk vtipy a pravda .sk vtipy.
Top