Náhodne pomiešané vtipy

Príde dealer vysávačov do luxusne zariadeného bytu a hneď potom, ako mu otvorí uhladený gentleman, vysype na peršan v predsieni kýbeľ hovien a spustí: "Vážený pane, máte to neuveriteľné šťastie, že sa k Vám dostáva ponuka tohto vysávača. Je to prevratný vynález pracujúci na úplne inom princípe, než obyčajné vysávače. Nebudem Vás zaťažovať podrobnosťami, ale ako dôkaz vysajem do najmenšieho drobka, atómu a zápachu túto hromadu fekálií. Inak prisahám, že tie hovná zožeriem!" Domáci pán sa na nadšeného predavača útrpne pozrie a vraví: "Chcete k tomu priniesť horčicu, alebo kečup??? Nejde nám elektrina..."

Chuck Norris je taký rýchly, že dokáže obehnúť Zem a udrieť sa do chrbta.

Chuck Norris nenosí hodinky, on jednoducho určuje koľko je hodín.

Vieš aký je rozdiel medzi kúzelníkom a cigánom? Kúzelník povie: "Abraka dabra!" a vyčaruje králika z klobúka. Cigán povie: "Diskriminácia!" a vyčaruje dôchodok, sociálne dávky, byt a auto.......

Baví se dvě kamarádky: "Strašně mě bolí v krku, nevíš co s tím?" "No, když mě minule bolelo v krku, tak jsem ho vykouřila mému muži a bolesti zmizely téměř okamžitě. Takže to vyzkoušej taky." Druhý den se sešly znovu a ta postižená povída: "Pomohlo mi to výborně. Vykouřila jsem ho včera večer tvému manželovi, akorát nemohl uvěřit, že to byl tvůj nápad!"

Keď sa povie "Nikto nie je dokonalý", Chuck to berie ako urážku.

Zazvoní zvonček: "Dobry deň. Objednali sce sebe chlopa na umyvaňe oblakoch?" "Áno, nech sa páči, poďte ďalej." O niekoľko minút zvoní niekto pri dverách: "Objednali sce sebe chlopa na umyvaňe oblakoch?" "Áno, ale už je tu váš kolega." "Aľe šak ja znam. To som ja. Ľem som vypadnul z oblaka."

Keby Chuck Norris hral vo filme Titanic, príbeh by rozprával on a nie tá žena.

5 UDALOSTÍ

Vtipy NA KÁVE boli zozbieravané niekoľko rokov od rôznych ľudí. Väčšina pochádza z mailov, ktoré kolegovia posielajú v práci. Ak si chcete zlepšiť deň a náladu, tak ste na najlepšom mieste :p :) Je tu výborná zbierka vtipov podobná ako na funny.sk, či rehot.sk alebo vychytane.sk a smiechoty.sk. Budeme aj na azet .sk vtipy a pravda .sk vtipy.
Top