Náhodne pomiešané vtipy

O druhej v noci zazvoní pri dverách zvonček. Chlapík príde otvoriť a povie: "Preboha, sused, čo chcete tak neskoro v noci?" "Mace cibuľu?" "Nie, nemáme, dovidenia!" Asi o polhodiny zvoní zvonček znovu. "Ech, kto je?!" "Sušid" "A čo zase chcete?!" "Nič. Nešem vam cibuľu!"

Iba jediný užívateľ dokáže v systéme viac než administrátor.

Jeden rozpráva v krčme kamarátom: "Páni, chcel som si overiť, či mi je stará neverná. Miesto práce, som sa choval do skrine v spálni a čakal. Za chvíľu zvonček a prišiel chlap. 30 ročný, skoro dva metre, modré oči, proste frajer. Hneď sa začal vyzliekať. Samý sval, hnedá pleť, tie bicepsy, proste macher. Potom začal vyzliekať moju ženu. Tie je zvädnuté prsia, ten hrozný pupok, šľahačkové nohy... Teda páni, ja som sa za ňu tak hanbil!"

Chuck Norris dokáže tresnúť otáčacími dverami

Chuck Norris ťa kopne s rukou.

Chuck Norris strčil do DVD-čka koliesko salámy a prehral si celú zabíjačku odznova.

Pani učiteľka hovorí oteckovi: "Váš syn sa ma pred celou triedou opýtal, či by som sa s vami nevyspala!" "Ja viem, ale pretože mi nedoniesol žiadnu odpoveď, tak sa idem spýtať sám."

Stařík nastoupí do taxíku. Mercedes vyrazí a dědek se ptá řidiče: "Na copak tam vpředu máte tu hvězdičku? Byl jste na vojně?". "To je zaměřovač, něco jako muška na pušce. Když se mi někdo dostane před kapotu, zaměřím, buch... a je po něm!" Jedou dál, najednou strašná rána. Řidič se otočí, co se děje, dědek vzadu vyčítavě kývá hlavou: "Že prej zaměřovač... člověče, vždyť vy jste toho cyklistu minul, jen tak tak jsem ho stačil vzít dvířkama..."

5 UDALOSTÍ

KOŠICE - Miro Žbirka - Symphonic

Utorok 18. 12. 19:00 - 22:00

BRATISLAVA - Vianočná Nádielka

Štvrtok 20. 12. 17:00 - 21:00

BRATISLAVA - Silvestrovský beh cez bratislavské mosty - 30.

Pondelok 31. 12. 10:00 - 13:00

KOŠICE - Lacnejsie nez heureka - Napiste co chcete a ...

Streda 02. 01. 17:00 - 19:00

KOŠICE - Košický trojkráľový beh

Nedeľa 06. 01. 14:00 - 17:00
Vtipy NA KÁVE boli zozbieravané niekoľko rokov od rôznych ľudí. Väčšina pochádza z mailov, ktoré kolegovia posielajú v práci. Ak si chcete zlepšiť deň a náladu, tak ste na najlepšom mieste :p :) Je tu výborná zbierka vtipov podobná ako na funny.sk, či rehot.sk alebo vychytane.sk a smiechoty.sk. Budeme aj na azet .sk vtipy a pravda .sk vtipy.
Top