Náhodne pomiešané vtipy

Chuck nikdy nezápasil. Jeden kop do tváre z otočky nazývate zápasom?

"Poviem Vám, tomu útočníkovi bránia hrať futbal iba dve maličkosti." "A síce?" "Nohy!"

"Buď taký dobrý ako Ježiško" hovorí mamička svojmu malému synčekovi Jožkovi. "A just nebudem!" rozčertí sa Jožko. "Ja nechcem umrieť na kríži."

Šestnásťročné dievča sa vráti domov a smutne oznámi rodičom, že je tehotná. Otec rozzúrený, nabije pištoľ a chce vedieť, čo je to za bastarda, že ho zabije. Dcéra nato, že je to slušný chlapík a postaví sa k tomu zodpovedne. Vtom zastane pred domom špičkové auto a vystúpi distingvovaný mladý muž. Pozdraví rodinu, posadí sa pred rodičov dievčaťa, pozrie im do očí a hovorí: "Mal som pomer s vašou dcérou, ale bohužiaľ moja rodina mi nedovolí zobrať si ju. Keďže som vážený človek, chcem niesť následky za vzniknutú situáciu. Nechcem nechať ani ju, ani dieťa v nedostatku, preto navrhujem nasledovné: Ak sa narodí chlapec, na jeho účet pošlem milión euro a bude spravovať 5 pobočiek predaja Alfa Romeo. Ak sa narodí dievča, dostane na účet milión euro a 10 salónov krásy. Keby však nešťastnou náhodou dieťa potratila..." Otec ho preruší, položí mu ruku na plece a hovorí: "Tak ju pretiahneš znova, žiadny problém...“

Chuck Norris vie spraviť bubliny z hovädzích steakov.

Viete prečo je Slovensko také hornaté? Chuck Norris rovinu nemusí.

Ak si neviete v živote rady, povedzte si: "Čo by urobil Chuck Norris?" A potom to vzdajte, pretože nemáte takú silu.

Na Úrad práce príde muž v stredných rokoch. "Hľadám nejakú prácu. Mám desať detí!" "A čo ešte viete?!"

5 UDALOSTÍ

Vtipy NA KÁVE boli zozbieravané niekoľko rokov od rôznych ľudí. Väčšina pochádza z mailov, ktoré kolegovia posielajú v práci. Ak si chcete zlepšiť deň a náladu, tak ste na najlepšom mieste :p :) Je tu výborná zbierka vtipov podobná ako na funny.sk, či rehot.sk alebo vychytane.sk a smiechoty.sk. Budeme aj na azet .sk vtipy a pravda .sk vtipy.
Top