Všetky vtipy

Príde dealer vysávačov do luxusne zariadeného bytu a hneď potom, ako mu otvorí uhladený gentleman, vysype na peršan v predsieni kýbeľ hovien a spustí: "Vážený pane, máte to neuveriteľné šťastie, že sa k Vám dostáva ponuka tohto vysávača. Je to prevratný vynález pracujúci na úplne inom princípe, než obyčajné vysávače. Nebudem Vás zaťažovať podrobnosťami, ale ako dôkaz vysajem do najmenšieho drobka, atómu a zápachu túto hromadu fekálií. Inak prisahám, že tie hovná zožeriem!" Domáci pán sa na nadšeného predavača útrpne pozrie a vraví: "Chcete k tomu priniesť horčicu, alebo kečup??? Nejde nám elektrina..."

Ľudožrúti chytia Angličana, Francúza a Slováka. Náčelník im vraví: ,,Tak či tak dnes zomriete, pretože vašu kožu potrebujeme na zhotovenie posvätného kanoe, na ktorom sa budem plaviť po našom posvätnom jazere. Je len na Vás, za čo chcete zomrieť a akou zbraňou chcete zomrieť.,, Angličan sa ozve ako prvý, vyžiada si pištoľ, priloží si ju k hlave, zvolá ,,ZA KRÁĽOVNÚ A ZA BRITÁNIU,, a zastrelí sa. Druhý sa ozve Francúz, požiada o meč, priloží si ho pod krk, zvolá ,,VIVA LA FRANCE,, a podreže sa. Nakoniec sa ozve Slovák, požiada o vidličku a začne si ňou bodať po celom tele. Po pár minútach už leží v kaluži krvi a z posledných síl ešte stále do seba bodá vidličkou. Náčelník sa ho spýta: ,,Ty nemáš čo povedať pred smrťou?" Slovák sa mu pozrie do očí a hovorí: ,,TAK A MÁŠ PO KANOE,,

5 UDALOSTÍ

Vtipy NA KÁVE boli zozbieravané niekoľko rokov od rôznych ľudí. Väčšina pochádza z mailov, ktoré kolegovia posielajú v práci. Ak si chcete zlepšiť deň a náladu, tak ste na najlepšom mieste :p :) Je tu výborná zbierka vtipov podobná ako na funny.sk, či rehot.sk alebo vychytane.sk a smiechoty.sk. Budeme aj na azet .sk vtipy a pravda .sk vtipy.
Top