Všetky vtipy

Chlapík volá do rádia: "Halo, je tam rádio Viva?" "Áno, nech sa páči." "Našiel som dnes na Račianskom mýte peňaženku s hotovosťou 2 600 € a dokladmi na meno Jozef D. Prosím vás, zahrajte mu nejakú peknú pesničku."

Líška hovorí: "Zamestnali ma v hydinárni ako strážkyňu, ale na druhý deň spočítali kuratá a tak ma hneď vyhodili." Na to hovorí vlk: "Mňa zamestnali na salaši a keď po týždni spočítali ovce, tiež ma hneď vyhodili." Medveď pokračuje a chváli sa: "Zato ja už mesiac robím v tehelni a je to super!" "V tehelni? Ako to tam vydržíš?" Pýtajú sa líška s vlkom. "No tak tehly nežeriem a cigánov nikto nepočítal."

Stretnú sa dve blondíny a jedna vraví druhej: "Ak uhádneš, koľko mám lakov, dám ti obidva." A druhá na to: "Neviem, tri?"

Pani učiteľka sa opýta v triede: "Keď 5 vtákov sedí na plote a jedného zastrelíš, koľko ich tam ostane naďalej sedieť?" Ferino sa hlási: "Ani jeden, všetci odletia pri výstrele." Pani učiteľka prikývne: "Správna odpoveď je 4, ale sa mi páči tvoje rozmýšľanie." Pani učiteľka, teraz aj ja mám pre vás jednu otázku. 3 ženy sedia na lavičke a každá si líže zmrzlinu. Prvá tak opatrne z boku, druhá z hora cmúľa celú skoro už aj kornútok a tretia jemne hryzká vrch. Ktorá je z nich vydatá? Učiteľka sa červená, ale nakoniec odpovie: "Podľa mňa tá druhá, ktorá si to dáva celé do úst." "Správna odpoveď je, že tá, ktorá má na prste obrúčku, ale páči sa mi vaše rozmýšľanie, pani učiteľka."

Sťažuje sa dedko: "Pred 30 rokmi som si zobral do obchodu 20 Kč a priniesol som chlieb, maslo, mlieko, cigarety, rum. A dnes? ... všade sú kamery."

Zvoní telefón: "Uniesli sme tvoju svokru. Okamžite pošli výkupné 100 000 dolárov!" "A keď odmietnem zaplatiť?" "Tak ti ju naklonujeme!"

Ide zajko do obchodu a pýta sa predavačky: "Dobrý deň, teta, máte zhnité mrkvičky?" Predavačka pokrúti hlavou a zajko smutne odíde. Takto sa to opakuje tri dni a tak sa raz predavačka rozhodne, že mu tie zhnité mrkvičky donesie. Zajko príde opäť do obchodu a predavačka radostne volá: "Aha, zajko, máme zhnité mrkvičky!" Zajko sa pozrie, odkašle si, vyberie odznak a povie: "Dobrý deň, hygiena..."

Ide nákladiak a za ním blondínka. Pri prvom semafore blondínka povie: "Ahoj, som Zuzka a strácate náklad." Pri druhom povie: "Ahoj, som Zuzka a strácate náklad." Pri treťom povie: "Ahoj, som Zuzka a strácate náklad." Šofér nákladiaka to nevydrží a povie: "Ahoj, som Karol, je zima a posýpam."

5 UDALOSTÍ

Vtipy NA KÁVE boli zozbieravané niekoľko rokov od rôznych ľudí. Väčšina pochádza z mailov, ktoré kolegovia posielajú v práci. Ak si chcete zlepšiť deň a náladu, tak ste na najlepšom mieste :p :) Je tu výborná zbierka vtipov podobná ako na funny.sk, či rehot.sk alebo vychytane.sk a smiechoty.sk. Budeme aj na azet .sk vtipy a pravda .sk vtipy.
Top