Všetky vtipy

Príde hrbatý do obchodu a predavač sa ho pýta: "A čo sa pán tak zakráda?"

V školskej jedálni si prisadol študent k profesorovi a ten hovorí: "Prasa si nezaslúži, aby sedelo s labuťou." Študent sa postavil s odpoveďou: "Tak ja letím." Čím samozrejme pána profesora naštval a ten sa rozhodol, že mu dá zabrať pri skúškach. Bohužiaľ pre neho, študent na všetko odpovedal bezchybne. Preto mu dal ešte jednu otázku: "Keby ste si mohli vybrať z dvoch vriec, v jednom by bolo zlato a v druhom rozum, ktoré by ste si vybrali?" Študent po chvíli hovorí, že by si zobral to so zlatom. Profesor víťazoslávne: "No vidíte, a ja by som si vybral to s tým rozumom." Študent neváha: "Veď áno, každý si vyberie to, čo mu chýba." Profesor už je tak vytočený, že na študentov index napíše BLBEC a pošle ho preč. Študent odchádza bez toho, aby sa pozrel na hodnotenie a za chvíľu sa vráti: "Pán profesor, Vy ste sa mi tu síce podpísali, ale nenapísali ste mi žiadnu známku." :D

Príde Fico, Kaliňák a Slota do škôlky a pýtajú sa Jurka, či by zaspieval pesničku. Jurko spustí: "Ťap, ťap, ťapušky, zdraželi nám papučky a ockovi alkohol, ktorý debil z Vás to bol?"

Bavia sa dvaja mladíci: "A vieš aký je rozdiel medzi policajtom a debilom?" Zrazu sa zozadu vynorí policajt: "No aký?" "Žiadny." "No veď preto!"

Učiteľ sa pýta: "Keby pred somára postavili jedno vedro s vodou a druhé s alkoholom, z ktorého by sa napil?" "Z toho, v ktorom je voda!" "Správne a prečo?" "Pretože je somár!"

Status chlapca na Facebooku: "Máme matiku a nudím sa :/" Komentár od učiteľa: "Poď k tabuli, Jožo!"

Ide hrbatý na cintorín a stretne tam smrťku. Tá sa ho opýta: "Peniaze alebo život?" Hrbatý odpovie: "Peniaze nemám a život ti nedám." Smrťka: "A čo máš?" Hrbatý: "Hrb. Chceš?" Smrťka: "Daj teda." Hrbatý stratí hrb a ide krčmi kamarátom povedať, ako sa to stalo. Vozíčkar si vypočuje rozhovor a povie si, že to tiež skúsi. Príde na cintorín a stretne smrťku. Tá sa ho pýta: "Peniaze alebo život?" Vozíčkar nato: "Peniaze nemám a život ti nedám." Smrťka: "A hrb máš?" Vozíčkar: "Nie." Smrťka: "Tak tu máš."

Manželia sa hádajú: "Neser ma, lebo vo mne prebudíš zviera!" "Čo si myslíš, že sa bojím somára?"

5 UDALOSTÍ

Vtipy NA KÁVE boli zozbieravané niekoľko rokov od rôznych ľudí. Väčšina pochádza z mailov, ktoré kolegovia posielajú v práci. Ak si chcete zlepšiť deň a náladu, tak ste na najlepšom mieste :p :) Je tu výborná zbierka vtipov podobná ako na funny.sk, či rehot.sk alebo vychytane.sk a smiechoty.sk. Budeme aj na azet .sk vtipy a pravda .sk vtipy.
Top