Všetky citáty

"Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká."

"Spokojny clovek, hoc je chudobny, je stastny. Nespokojny clovek, hoc je bohaty, je smutny."

"Všade tam, kde sa človek s nádejou stavia tvárou v tvár úlohe, ktorá ho presahuje, kde proti nádeji dúfa, kde sa v láske rozhoduje, kde kapituluje a verí v túto kapituláciu ako definitívne víťazstvo, tam zakúša milosť."

"Našimi najsilnejšími zážitkami sú naše najtichšie chvíle."

"Najlepší pocit, ktorý existuje je, keď dokážete to, čo ste chceli dokázať."

"Nepotrebujeme kúzla, aby sme zmenili náš svet. Všetky sily, ktoré potrebujeme, sú už v nás."

"Všetci hovoria "Láska bolí", ale to nie je pravda. Samota bolí. Odmietnutie bolí. Strata niekoho bolí. Všetci si pletú tieto veci s láskou, ale v skutočnosti láska je jediná vec na tomto svete, ktorá nás napĺňa."

"Stať sa prostým človekom a žiť jednoducho nielen v sebe, ale aj v každodennej činnosti. Nešírte kruhy na vode všade vôkol seba, nesnažte sa byť tak veľmi zaujímavým, držte si odstup, buďte čestný a prekonajte túžbu byť očarujúci pre okolitý svet."

"Vtip, ktorý trafí do cieľa, je ako trhanie zuba: Bolí, ale osoží."

"Keď sme zdraví, ľahko sa nám chorým radí."

5 UDALOSTÍ

Citáty NA KÁVE boli zozbieravané vyše 30 rokov mojím dedkom od rôznych osobností, keď sa ešte nepoužívali počítače pred rokom 1990. Všetky prešli kontrolou a na stránke sú len tie, ktoré Vám môžu priniesť osoh. Tieto citáty sú Lepšie ako Vychytané.sk alebo citaty-slavnych.sk. Ak čítate radi motivačné citáty, ste na správnej adrese. Pretože niektoré z nich vymyslel dedko. Stránky rehot.sk alebo smiechoty.sk boli niekedy obľúbené, ale už sa mi ich dizajn nepáči. Tak som vytvoril lepšiu stránku podľa mňa a s lepšími citátmi :) Budeme aj na azet .sk citáty a pravda .sk citáty.
Top