Všetky vtipy

Príbeh o dvoch zaľúbencoch: Ona: "Ahoj" On: "No konečne!" Ona: "Mám odísť?" On: "Nie." Ona: "A pobozkáš ma?" On: "V každej chvíli." Ona: "Udrel by si ma niekedy?" On: "Nikdy." Ona: "Myslel si na mňa?" On: "Celé dni a noci." Ona: "Podviedol by si ma?" On: "Nie, len tá predstava je hrozná." Ona: "Máš ma rád?" On: "Áno." Ona: "Miláčik." Pekný rozhovor, čo poviete? No a teraz si to prečítajte odzadu.

Učiteľka vraví deťom v škole: "Keď príde Móricko a povie nejaké neslušné slovo, dievčatá vstanete a odídete z triedy." A tak začala hodina. Učiteľka sa pýta detí: "Tak detičky, kto mi povie, čo je nového v našom meste?" Móricko sa prihlási a povie: "V našom meste sa stavia bordel." Na to dievčatá vstanú a odídu. Móricko za nimi kričí: "Kde utekáte, vy ku.vy, ešte sú len základy."

Dve slušné ženy si vyrazia na dámsku jazdu a akosi nechtiac sa ožerú ako svine. Vracajú sa v noci domov a keď prechádzajú okolo cintrorína prepadne ich naliehavá potreba. Čupnú si teda medzi hroby, ale ani jedna nemá hajzliak. Prvá si stiahne nohavičky, utrie sa nimi a zahodí ich. Druhá má drahé luxusné prádlo, ktoré nechce obetovať. Všimne si vence na hrobe, pri ktorom čupí, odtrhne stuhu z venca... a ňou sa utrie. Ráno si ich manželia telefonujú a sťažujú sa, že ich slušné manželky sú spité a teraz chrápu v posteli. Jeden z nich ešte podotkne: "Začínam tušiť to najhoršie. Tá moja prišla bez nohavičiek!" A ten druhý na to: "Hm, to ešte nič nie je, tej mojej trčí z polovice zadku nejaký kus stuhy a na nej má napísané: "Od celého hasičského zboru - nikdy na teba nezabudneme!""

Móricko dostal domácu úlohu na tému: ,,Moja cesta do školy." Na druhý deň Móricko číta: "Vyjdem z domu a idem dolu ulicou, na prvom rohu stojí prostitútka, na druhom tiež, na treťom tak isto..." "Dosť!" skríkne pani učiteľka. Móricko, ihneď choď k pánu riaditeľovi a ukáž mu svoju úlohu! O chvíľu sa Móricko vráti z riaditeľovej pracovne s balíčkom cukríkov. "Móricko, odkiaľ máš tie cukríky?" pýta sa podozrievavo učiteľka. "Dal mi ich pán riaditeľ!" "Za čo?" "Že som mu povedal, kde bývam."

Šestnásťročné dievča sa vráti domov a smutne oznámi rodičom, že je tehotná. Otec rozzúrený, nabije pištoľ a chce vedieť, čo je to za bastarda, že ho zabije. Dcéra nato, že je to slušný chlapík a postaví sa k tomu zodpovedne. Vtom zastane pred domom špičkové auto a vystúpi distingvovaný mladý muž. Pozdraví rodinu, posadí sa pred rodičov dievčaťa, pozrie im do očí a hovorí: "Mal som pomer s vašou dcérou, ale bohužiaľ moja rodina mi nedovolí zobrať si ju. Keďže som vážený človek, chcem niesť následky za vzniknutú situáciu. Nechcem nechať ani ju, ani dieťa v nedostatku, preto navrhujem nasledovné: Ak sa narodí chlapec, na jeho účet pošlem milión euro a bude spravovať 5 pobočiek predaja Alfa Romeo. Ak sa narodí dievča, dostane na účet milión euro a 10 salónov krásy. Keby však nešťastnou náhodou dieťa potratila..." Otec ho preruší, položí mu ruku na plece a hovorí: "Tak ju oplodníš znova, žiadny problém...“

Opitý chlap sa vlečie domov. Zmýli si vchodové dvere do domu a vstúpi do maštale, kde leží sviňa. Ťapne ju po riti a vraví: "Eva, zase spíš holá?"

Muž pozerá televízor, zrazu začne kričať: "Nechoď tam! Nerob to! Nechoď do toho kostola, ty blázon!" "Miláčik, čo pozeráš?" "Ale, naše video zo svadby."

Manželský pár sa rozhodne na chvíľu uniknúť tuhej zime a stráviť týždeň na juhu pri mori. Z pracovných dôvodov sa stane, že manželka môže odletieť až o deň neskôr. Manžel odletí podľa plánu. Po príchode sa ubytuje v hotelovej izbe, vytiahne svoj laptop a ihneď posiela mail svojej manželke. Pritrafí sa mu však hlúpa chyba a pri zadávaní e-mailovej adresy vynechá jedno písmeno a mail sa tak dostane do e-mailovej schránky istej vdovy, ktorá práve odprevadila svojho muža do hrobu. Vdova si práve prezerá v počítači postu, čí jej neprišli nejaké sústrastné vyjadrenia od priateľov alebo známych..... Vo chvíli, keď jej syn vstúpi do izby, žena už leží v bezvedomí na zemi. Zrak mu padne na monitor počítača, kde číta: Komu: Mojej opustenej manželke Od: Tvojho muža, ktorý odišiel skôr Vec: Dorazil som Najdrahšia, pravé som v poriadku došiel. Už som sa tu celkom zabýval a vidím, že je všetko pripravene na Tvoj zajtrajší príchod. Želám Ti šťastnú cestu. Ľúbim Ťa. Tvoj manžel

5 UDALOSTÍ

Vtipy NA KÁVE boli zozbieravané niekoľko rokov od rôznych ľudí. Väčšina pochádza z mailov, ktoré kolegovia posielajú v práci. Ak si chcete zlepšiť deň a náladu, tak ste na najlepšom mieste :p :) Je tu výborná zbierka vtipov podobná ako na funny.sk, či rehot.sk alebo vychytane.sk a smiechoty.sk. Budeme aj na azet .sk vtipy a pravda .sk vtipy.
Top