Vtipy o škole

V školskej jedálni si prisadol študent k profesorovi a ten hovorí: "Prasa si nezaslúži, aby sedelo s labuťou." Študent sa postavil s odpoveďou: "Tak ja letím." Čím samozrejme pána profesora naštval a ten sa rozhodol, že mu dá zabrať pri skúškach. Bohužiaľ pre neho, študent na všetko odpovedal bezchybne. Preto mu dal ešte jednu otázku: "Keby ste si mohli vybrať z dvoch vriec, v jednom by bolo zlato a v druhom rozum, ktoré by ste si vybrali?" Študent po chvíli hovorí, že by si zobral to so zlatom. Profesor víťazoslávne: "No vidíte, a ja by som si vybral to s tým rozumom." Študent neváha: "Veď áno, každý si vyberie to, čo mu chýba." Profesor už je tak vytočený, že na študentov index napíše BLBEC a pošle ho preč. Študent odchádza bez toho, aby sa pozrel na hodnotenie a za chvíľu sa vráti: "Pán profesor, Vy ste sa mi tu síce podpísali, ale nenapísali ste mi žiadnu známku." :D

Učiteľ sa pýta: "Keby pred somára postavili jedno vedro s vodou a druhé s alkoholom, z ktorého by sa napil?" "Z toho, v ktorom je voda!" "Správne a prečo?" "Pretože je somár!"

Status chlapca na Facebooku: "Máme matiku a nudím sa :/" Komentár od učiteľa: "Poď k tabuli, Jožo!"

Móricko dostal domácu úlohu na tému: ,,Moja cesta do školy." Na druhý deň Móricko číta: "Vyjdem z domu a idem dolu ulicou, na prvom rohu stojí prostitútka, na druhom tiež, na treťom tak isto..." "Dosť!" skríkne pani učiteľka. Móricko, ihneď choď k pánu riaditeľovi a ukáž mu svoju úlohu! O chvíľu sa Móricko vráti z riaditeľovej pracovne s balíčkom cukríkov. "Móricko, odkiaľ máš tie cukríky?" pýta sa podozrievavo učiteľka. "Dal mi ich pán riaditeľ!" "Za čo?" "Že som mu povedal, kde bývam."

Na hodine prírodopisu dá pani učiteľka medzi žiakov kolovať vypchatú sovu. Keď sa dostane až k Jankovi, začne ňou ďobať do Marienky. Tá to okamžite oznámi učiteľke, ktorá si od Janka vypýta žiacku knižku a napíše do nej: "Váš syn obťažoval Marienku vtákom." Po chvíli si uvedomí, čo napísala a vypýta si od Janka gumu. Ten ju však nemá. Učiteľka sa rozzúri a do žiackej knižky dopíše: "A nemal ani gumu!"

Pani učiteľka hovorí žiakom: "Ten, kto si o sebe myslí, že je najsprostejší v triede, nech sa postaví!" Postaví sa malý Dežo. Učiteľka sa ho pýta: "Dežo, ty si myslíš, že si najsprostejší v triede?" "Nie, pani učiteľka, len mi bolo trápne, nechať Vás tu samú stáť."

Učiteľka sa pýta detí: Čo nám dáva koza? Mlieko. Čo nám dáva ovca? Vlnu. Čo nám dáva krava? Domáce úlohy.

Otec číta synovu žiacku knižku: "Matematika päť", tresk mu jednu po papuli. "Slovenčina päť", tresk mu druhú po papuli. "Spev jednotka", tresk mu ďalšiu po papuli. Syn: "Ako to? Veď som mal jednotku!" Otec naštvane prehodí: "Tak tebe bolo po dvoch päťkách ešte do spevu?!"

5 UDALOSTÍ

Vtipy NA KÁVE boli zozbieravané niekoľko rokov od rôznych ľudí. Väčšina pochádza z mailov, ktoré kolegovia posielajú v práci. Ak si chcete zlepšiť deň a náladu, tak ste na najlepšom mieste :p :) Je tu výborná zbierka vtipov podobná ako na funny.sk, či rehot.sk alebo vychytane.sk a smiechoty.sk. Budeme aj na azet .sk vtipy a pravda .sk vtipy.