Vtipy o romoch, o cigáňoch

Líška hovorí: "Zamestnali ma v hydinárni ako strážkyňu, ale na druhý deň spočítali kuratá a tak ma hneď vyhodili." Na to hovorí vlk: "Mňa zamestnali na salaši a keď po týždni spočítali ovce, tiež ma hneď vyhodili." Medveď pokračuje a chváli sa: "Zato ja už mesiac robím v tehelni a je to super!" "V tehelni? Ako to tam vydržíš?" Pýtajú sa líška s vlkom. "No tak tehly nežeriem a cigánov nikto nepočítal."

Cikán čte cikánovi nápis na ceduli: "Cikáni za 50,- bez gumy, bílý za 700,- s gumou." "To se mi líbí, žádnej rasismus," říká druhej cikán. "A co tam ještě píšou?" "Bungee Jumping"

Vieš aký je rozdiel medzi kúzelníkom a cigánom? Kúzelník povie: "Abraka dabra!" a vyčaruje králika z klobúka. Cigán povie: "Diskriminácia!" a vyčaruje dôchodok, sociálne dávky, byt a auto.......

Viete, prečo sa nemôžu cigáni zúčastniť Závodu mieru? Pretože by väčšina divákov spoznala svoje bicycle.

Príde cigánka do mäsiarstva a so slzami v očiach prosí mäsiara, či by jej nedal mäso na dlh, že má hrozný hlad. "Dobre, dám ti mäso na dlh, ale musíš vypiť vedro vody." Cigánka do seba naleje celé vedro vody a mäsiar hovorí: "Hovno hlad, smädná si bola!"

Dežo číta v novinách: "Hľadá sa muž vo veku asi 40 let, ktorý v noci na opustených miestach prepadáva ženy, obchytáva ich a ukazuje prirodzenie." Otočí sa na manželku a hovorí: "Eržika, myslíš, že by mi to miesto dali?"

Imigračný úradník v Kanade sa pýta pána Lakatoša: "A ako sa ten rasizmus v Slovenskej republike prejavoval?" "To bolo rôzne, ale už aj malé deti sú tam rasistické." "Aj malé deti, to je na pováženie." "No ba, veď aj tých snehuliakov stavajú len bielych!"

Viete čo urobí cigán, keď dokončí filozofickou fakultu? Rozoberie lešenie a ide na právnickú.

5 UDALOSTÍ

Vtipy NA KÁVE boli zozbieravané niekoľko rokov od rôznych ľudí. Väčšina pochádza z mailov, ktoré kolegovia posielajú v práci. Ak si chcete zlepšiť deň a náladu, tak ste na najlepšom mieste :p :) Je tu výborná zbierka vtipov podobná ako na funny.sk, či rehot.sk alebo vychytane.sk a smiechoty.sk. Budeme aj na azet .sk vtipy a pravda .sk vtipy.
Top