Vtipy o blondínkach

Stretnú sa dve blondíny a jedna vraví druhej: "Ak uhádneš, koľko mám lakov, dám ti obidva." A druhá na to: "Neviem, tri?"

Blondínka sa pýta v galérii: "Preboha to kto namaľoval taký strašný obraz?" "Pani, to je zrkadlo."

Na hodine zemepisu je 20 blondínok a učiteľ. Učiteľ vyzve jednu z nich: "Nikol, ukážte mi na mape Ameriku." Nikol ide k mape a ukáže Ameriku. Učiteľ hovorí: "Výborne! Ďalšia otázka, kto objavil Ameriku?" 19 blondínok zborovo odvetí: "Nikol!"

Hovorí blondínka blondínke: "Bola som si dnes robiť tehotenský test." "A boli ťažké otázky?"

Ide blondínka po ulici a zrazu spadne do kanála. Vylezie, pozerá na kanál a radostne zvolá: "Ešteže tam nebol poklop, ináč neviem, ako by som odtiaľ vyliezla!"

Viete prečo sa blondínka plazí v obchode po zemi? Hľadá nízke ceny.

Viete prečo sa dve blondínky kúpu v jednej sprche? Lebo na šampóne je napísané dva v jednom.

Manžel večer vojde do postele a vášnivo šeptá svojej blonďatej manželke do ucha: "Miláčik, som bez treniek!" "Tak ma nechaj spať. Zajtra ti jedny operiem!"

5 UDALOSTÍ

Vtipy NA KÁVE boli zozbieravané niekoľko rokov od rôznych ľudí. Väčšina pochádza z mailov, ktoré kolegovia posielajú v práci. Ak si chcete zlepšiť deň a náladu, tak ste na najlepšom mieste :p :) Je tu výborná zbierka vtipov podobná ako na funny.sk, či rehot.sk alebo vychytane.sk a smiechoty.sk. Budeme aj na azet .sk vtipy a pravda .sk vtipy.
Top