Náhodne pomiešané vtipy

Chuck Norris nespí, len čaká.

Jeden rozpráva v krčme kamarátom: "Páni, chcel som si overiť, či mi je stará neverná. Miesto práce, som sa choval do skrine v spálni a čakal. Za chvíľu zvonček a prišiel chlap. 30 ročný, skoro dva metre, modré oči, proste frajer. Hneď sa začal vyzliekať. Samý sval, hnedá pleť, tie bicepsy, proste macher. Potom začal vyzliekať moju ženu. Tie je zvädnuté prsia, ten hrozný pupok, šľahačkové nohy... Teda páni, ja som sa za ňu tak hanbil!"

Švajčiarsko nie je neutrálne. Švajčiarsko len čaká, na ktorú stranu sa prikloní Chuck Norris.

Keď to chutí ako kura, vonia ako kura, vyzerá ako kura a Chuck povie že je to hovädzie, tak je to do riti hovädzie!

Potkají sa dvě ku.vy: "Copak, ty už nešlapeš v Perlovce?" "Kdepak holka, já teď chodím jedině s intelektuálama." "A jakej je v tom rozdíl?" "No, intelektuál tě nezatáhne ke stánku na buřta s cibulí, ale pozve tě do nóbl restaurace na večeři, neopíchá tě někde u plotu, ale zaveze taxíkem do hotelu. Tam se svlékneme, lehneme do bílých peřinek, on mně dá do ruky pyj." "Nekecej a co je to ten pyj?" "No - vypadá to jako čurák, ale ohejbá se to a je to o hodně menší!"

Chuck Norris nečaká na autobus, autobus čaká na neho.

Ľudia majú nočné mory, nočné mory majú Chucka Norrisa.

Chuck Norris má dve rýchlosti, chôdza a zabíjanie, ale nedá sa medzi nimi rozoznať, lebo Chuck Norris zabíja aj počas chôdze.

5 UDALOSTÍ

BRATISLAVA - Alexandrovci European Tour

Nedeľa 09. 06. 14:25 - 17:00

BRATISLAVA - IBIZA PARTY

Piatok 14. 06. od 20:00 do 15. 06. 05:00

KOŠICE - Beh 2 míle

Sobota 15. 06. 09:00 - 17:00

KOŠICE - Bylinkový kurz Vyhne

Sobota 15. 06. 09:00 - 17:00

KOŠICE - Leporelo - detský kreatívny festival

Sobota 29. 06. od 10:00 do 30. 06. 20:00
Vtipy NA KÁVE boli zozbieravané niekoľko rokov od rôznych ľudí. Väčšina pochádza z mailov, ktoré kolegovia posielajú v práci. Ak si chcete zlepšiť deň a náladu, tak ste na najlepšom mieste :p :) Je tu výborná zbierka vtipov podobná ako na funny.sk, či rehot.sk alebo vychytane.sk a smiechoty.sk. Budeme aj na azet .sk vtipy a pravda .sk vtipy.
Top