Náhodne pomiešané vtipy

Jeden chlapec nosil na bruchu stále okuliare a raz sa ho kamaráti opýtali: "Prečo nosíš na bruchu okuliare?" On im odpovedal: "Doktor mi povedal, že mám slepé črevo."

Chuck Norris je schopný leopardovi ukradnúť jedlo s papule pri behu.

Titanic sa nepotopil po náraze do ľadovca. Narazil do Chucka Norrisa, keď si bol pre zábavu zaplávať v ľadových vodách Atlantiku. Práve skúšal svoj bravúrny kop z otočky, keď sa mu do cesty priplietol Titanic, ktorému svojim kopom spôsobil trhlinu na celom boku.

Ptal se ředitel nové sekretářky: "Slečno, neviděla jste moje péro?" "Bohužel, pane řediteli, ještě jste mi ho neukázal."

Starší profesor sa oženil s mladým dievčaťom. Keď prišiel po svadbe do triedy, bolo na tabuli napísané: "Oženil sa starý pán, ženu nechal šukať nám." Profesor kľudne nápis zmazal a na tabulu napísal: "Zostane to medzi nami, už som šukal Vaše mamy."

Chuck Norris nemá bankový účet. Vždy len oznámi banke koľko potrebuje.

Poznáte najkratší vtip? Cigán pracuje.

Deti čúrajú svoje meno do snehu, Chuck to vie aj do betónu.

5 UDALOSTÍ

Vtipy NA KÁVE boli zozbieravané niekoľko rokov od rôznych ľudí. Väčšina pochádza z mailov, ktoré kolegovia posielajú v práci. Ak si chcete zlepšiť deň a náladu, tak ste na najlepšom mieste :p :) Je tu výborná zbierka vtipov podobná ako na funny.sk, či rehot.sk alebo vychytane.sk a smiechoty.sk. Budeme aj na azet .sk vtipy a pravda .sk vtipy.
Top