Náhodne pomiešané vtipy

Aj keď nie som poverčivá, kartám predsa len verím. Kreditným.

MÚDROSTI 1. Když muž mlčí, přemýšlí. Když mlčí žena, je nasraná. 2. Strč mobil do čaje a máš T-mobile. Strč ho do vody a máš Vodafone. Rozlom ho a máš: Óóó dva! 3. Facebook je jako lednička. Chodíš tam každejch 10 minut, i když víš, že tam nic není. 4. Všechno se dá vysvětlit. Bohužel ne všem. 5. Když tě rodiče přistihnou při lži, koukni se jim hluboko do očí a chladnokrevně řekni: "Mikuláš, Ježíšek, čápi..." 6. Život není zlej, to lidi jsou kur.y. 7. Zkoušky jsou jako ženy. Nemůžete je udělat všechny a už vůbec ne na poprvý. 8. Nikdo není dokonalý, i hovno má své mouchy. 9. Muž je v sexu jako sníh. Dopředu nikdy nevíš, kolik centimetrů to bude, ani jak dlouho vydrží.

O druhej v noci zazvoní pri dverách zvonček. Chlapík príde otvoriť a povie: "Preboha, sused, čo chcete tak neskoro v noci?" "Mace cibuľu?" "Nie, nemáme, dovidenia!" Asi o polhodiny zvoní zvonček znovu. "Ech, kto je?!" "Sušid" "A čo zase chcete?!" "Nič. Nešem vam cibuľu!"

Keď je Chuck Norris dlho vo vode, voda sa začne dusiť.

"Pán učiteľ, prečo som dostal päťku?" "Lebo horšia známka neexistuje."

Neexistuje žiadne globálne otepľovanie, to si len Chuck pritiahol slnko, lebo mu bola zima.

5 UDALOSTÍ

Vtipy NA KÁVE boli zozbieravané niekoľko rokov od rôznych ľudí. Väčšina pochádza z mailov, ktoré kolegovia posielajú v práci. Ak si chcete zlepšiť deň a náladu, tak ste na najlepšom mieste :p :) Je tu výborná zbierka vtipov podobná ako na funny.sk, či rehot.sk alebo vychytane.sk a smiechoty.sk. Budeme aj na azet .sk vtipy a pravda .sk vtipy.
Top