Náhodne pomiešané vtipy

Jožko príde domov zo školy a vraví svojej mame: "Mami, už som sa naučil počítať do 10." A mama mu vraví: "No tak mi to povedz." "1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10" "A kde si vynechal 5-ku?" "V žiackej knižke."

"ááá, nazdar Milane!" "Ticho, jsem tu s manželkou." "Milane, tequilu jako vždycky?" "Krucinál, ticho, jsem tady s manželkou." Na pódiu probíhá striptýz, striptérka už odhodila všechno a najednou volá: "Tak pánové, kdo z vás je nejlepší?" A celá restaurace křičí: "Miláááááááán!", manželka naskočí do taxíku, on za ní, a ona začne nadávat: "Myslela jsem si, že jsi normální chlap, a ty jsi takové prase!" Taxikář se ohlídne a říká: "Teda Milane, takhle protivnou kurvu máš prvně!"

Chuck Norris Chuck Norris nepodlieha pravidlám. Pravidlá sú Chuck Norris.

Chuck Norris je prvý človek, ktorý porazil betónovú stenu v tenise.

Co potřebuje muž ve stáří? Pevné zdraví a pevný řitní sval. ... Proč? No, když se mu postaví, tak aby se od radosti neposral...

Chuck Norris zjedol krabičku liekov na spanie a spôsobilo to, že žmurkol.

Ako sa hovorí cigánovi v obleku? "Obžalovaný, vstaňte!"

Chlapík sa ponáhľa na pohyblivých schodoch a nechtiac inému pánovi stúpi na nohu. Potom mu to nedá, vráti sa a ospravedlňujúcim tónom hovorí: "Prepáčte mi, nechcel som Vám stúpiť na nohu." Pán: "Ňe, ňe, ňe. Nemušice še mi omlúvac. Ja som Vam už napľul na chribet!"

5 UDALOSTÍ

KOŠICE - TalkShow Petra Marcina

Zajtra 18:00 - 19:30

KOŠICE - Joga pre tehotné s VAWA Centrum

Utorok 22. 10. 17:15 - 18:15

KOŠICE - Adam Ďurica a Hostia – Akustické Koncerty Jeseň

Nedeľa 27. 10. 19:00 - 21:00

BRATISLAVA - Bratislava, Slovakia - Enrique Iglesias LIVE!

Štvrtok 31. 10. 18:30 - 21:30

BRATISLAVA - Festival Káva Čaj Čokoláda Bratislava 2019

Štvrtok 07. 11. od 09:00 do 08. 11. 20:00
Vtipy NA KÁVE boli zozbieravané niekoľko rokov od rôznych ľudí. Väčšina pochádza z mailov, ktoré kolegovia posielajú v práci. Ak si chcete zlepšiť deň a náladu, tak ste na najlepšom mieste :p :) Je tu výborná zbierka vtipov podobná ako na funny.sk, či rehot.sk alebo vychytane.sk a smiechoty.sk. Budeme aj na azet .sk vtipy a pravda .sk vtipy.
Top