Náhodne pomiešané vtipy

Ptá se lord Jeana: "Jean? Je citron žlutý?" "Ano pane" "Jean? Má citron nožičky?" "Ne pane" odpoví Jean. "A je Jean? Má citron zobáček?" "Ne pane" "Jean? Myslím, že jsem si do čaje vymačkal kanárka!"

Manželia sa hádajú: "Neser ma, lebo vo mne prebudíš zviera!" "Čo si myslíš, že sa bojím somára?"

Manželka takhle jednou přijede z práce domu a povídá manželovi: "Drahý, v karburátoru je voda." "Voda v karburátoru? To je divný." "Opravdu, v karburátoru je voda." "Prosím tě, vždyť ty ani pořádně nevíš, co je to karburátor. Kde jsi nechala auto?" "V bazénu."

Chuck Norris sa sám prihlásil, že po Apokalypse tu ostane a bude bojovať s antikristom.

Byli tři muži na poušti a objevili studnu. Ze studny vyletí víla a říká jim: "Když mi každý přinesete 100 semen z jakékoliv rostliny tak vám splním jedno přání." Tak přijde první má 100 semen z vinné révy. Dojde k němu víla a ta mu říká: "Tak si je teď nastrkej po jednom do prdele, ale nesmíš se začít smát!". Tak už má 50. .. 60. ... 70. .. 80. .90,91,92,93 a začne se strašně smát. Víla říká: Co děláš, vždyť si to už skoro měl! " "No jo, ale ten debil si nese kokosy.

Raz prišla pre Chucka Norrisa smrť, ale Chuck ju dobehol a zabil. Takže pre teba si už príde Chuck Norris.

Chuck Norris predbehol svetlo.

Príde 8-ročný chlapček do baru a hovorí peknej barmanke: "Héj, zlato, čo takto škótska s ľadom?" Barmanka: "Ufff. Chceš, aby som mala problém?" "Možno neskôr, pipka. Najprv by som si dal ten drink!"

5 UDALOSTÍ

Vtipy NA KÁVE boli zozbieravané niekoľko rokov od rôznych ľudí. Väčšina pochádza z mailov, ktoré kolegovia posielajú v práci. Ak si chcete zlepšiť deň a náladu, tak ste na najlepšom mieste :p :) Je tu výborná zbierka vtipov podobná ako na funny.sk, či rehot.sk alebo vychytane.sk a smiechoty.sk. Budeme aj na azet .sk vtipy a pravda .sk vtipy.
Top