Náhodne pomiešané vtipy

Status chlapca na Facebooku: "Máme matiku a nudím sa :/" Komentár od učiteľa: "Poď k tabuli, Jožo!"

Ježiš vedel chodiť po vode, ale Chuck Norris vie chodiť po Ježišovi.

Keď sa Chuck Norris vyspí s chlapom, nie je to preto, že je teplý. Proste došli ženské.

Chuck Norris vydržal v non-stop bare do záverečnej.

Staručký lord - milionár má na konci svojej veľkej záhrady krásne, udržiavané jazierko a okolo neho vysadené ovocné stromy. Jedno letné popoludnie sa rozhodne, že si nazbiera čerstvé ovocie. Zoberie si plastový kýbeľ a ide k jazierku. Keď však dorazí na miesto, zistí, že v jazierku sa čľapoce päť nahých mladých slečien. Hneď ako zbadajú starého pána, sa zhluknú do stredu jazierka a ponoria po krk do vody. Po chvíli jedna volá na dedka: "Čo, prišli ste nás očumovať a teraz čakáte, že vylezieme z vody, Vy úchylák?" Na to dedko zamáva kýblom a s nevinným úsmevom hovorí: "Nie, prišiel som nakŕmiť aligátora."

Takhle se sejdou tři kamarádky, povídají si, jak na svoje muže. Nakonec se rozhodnou, že si vezmou takové to igelitové prádlo. Druhý den se sejdou a první žena povídá: "No můj muž s toho byl uplně na větvi!" Druhá žena jen přikývne, že její také. A třetí: "Tak já teda k němu přijdu v tom oblečku, on sedí v tom tílku u televize, jen tak se na mě podívá a řekne mi: "Dojdi mi do lednice pro pivo, Batmane"".

Chuck Norris raz dostal v škole úlohu, aby napísal sloh na tému smelosť. Dostal jednotku s hviezdičkou, aj keď napísal len svoje meno.

Ľudia majú nočné mory, nočné mory majú Chucka Norrisa.

5 UDALOSTÍ

Vtipy NA KÁVE boli zozbieravané niekoľko rokov od rôznych ľudí. Väčšina pochádza z mailov, ktoré kolegovia posielajú v práci. Ak si chcete zlepšiť deň a náladu, tak ste na najlepšom mieste :p :) Je tu výborná zbierka vtipov podobná ako na funny.sk, či rehot.sk alebo vychytane.sk a smiechoty.sk. Budeme aj na azet .sk vtipy a pravda .sk vtipy.
Top