Náhodne pomiešané vtipy

Manželka volá z kuchyně: "Karle, pojď honem sem a ošukej mě!" "Prosím tě, co tě to najednou popadlo?" "Vařím tady vejce a koukám zastavili se nám hodiny. Potřebuji odměřit tři minuty a to je tak tvá výdrž při šukání."

Chlapík volá do rádia: "Halo, je tam rádio Viva?" "Áno, nech sa páči." "Našiel som dnes na Račianskom mýte peňaženku s hotovosťou 2 600 € a dokladmi na meno Jozef D. Prosím vás, zahrajte mu nejakú peknú pesničku."

Chuck Norris nenosí hodinky. On proste určí, koľko je hodín.

Nikdy nezlomte chlapovi srdce, má len jedno! Polámte mu kosti, má ich 206!

Chuck Norris neužíva steroidy. Steroidy užívajú Chucka Norrisa.

Na školu prišla nová učiteľka zoológie. Na prvú hodinu si priniesla z kabinetu tri vajcia. Hneď ako ich položila na stôl, ukázala na Dežka a pýta sa ho: "Tak, chlapče, od akého vtáka je toto vajce?" "Neviem!" prizná sa Dežko. "A toto je od akého?" "Ani to neviem." "A toto tretie vieš?" "Neviem!" "Nó... chlapče, to je zle! To je veľmi zle!! Ako sa voláš?" "Skúste uhádnuť podľa vajec!" odvetí Dežko sťahujúc si nohavice.

Chuck Norris sa vie tak rýchlo zobudiť, že sa pristihne ako ešte spí.

Otec po príchode domov: "Dajte mi jesť, som hladný ako vlk!" Syn mu na to vraví: "Nemohol by si zožrať našu babku?"

5 UDALOSTÍ

Vtipy NA KÁVE boli zozbieravané niekoľko rokov od rôznych ľudí. Väčšina pochádza z mailov, ktoré kolegovia posielajú v práci. Ak si chcete zlepšiť deň a náladu, tak ste na najlepšom mieste :p :) Je tu výborná zbierka vtipov podobná ako na funny.sk, či rehot.sk alebo vychytane.sk a smiechoty.sk. Budeme aj na azet .sk vtipy a pravda .sk vtipy.
Top