Náhodne pomiešané vtipy

Manželský pár se ráno probudí a ona ríká: "Miláčku, já měla tak nádherný sen. Manžel je zvědavý a ptá se jaký, že to měla sen. Odpovídá mu: "No, viděla jsem kbelík plný mužského přirození, všechny údy byly tak velké a chtivé a vůbec připravené." On už to nevydrží a ptá se, zda tam byl i ten jeho. Ona mu říká: "Ano, byl úplně na dně toho kýble, malý, odvařený a škaredý." Jeho to popudí, ale mlčí. Dalšího rána se probouzí s tím, že jemu se zdál sen, oznamuje to manželce a ta zvědavá se táže, jaký sen se mu zdál. "Zdálo se mi, že vidím kbelík, ale plný ženského přirození, všechny tam byly takové uzounké, oholené, růžové a zkrátka k pomilování." Ona se ptá, zda tam byla i ta její. On odpovídá suše: "No, v té tvojí stál ten kýbl."

Prosí Pepa ďábla: "Klidně ti upíšu duši, jen mne zbav tchyně." "Tak to nepůjde, my máme zakázáno dělat dobré skutky!

Chuck Norris bol na dovolenke v Španielsku a naháňal vystrašených býkov po uliciach.

V samoobsluhe tlačí mladý otec vozík s potravinami a vrieskajúcim deckom. Muž takmer nežne opakuje: "No tak, Albert, kľud. Kľud a žiadne scény. Ukľudni sa..." Nakloní sa k nemu nejaká pedagogická odborníčka a s uznaním hovorí: "To je dobre, že s tým dieťaťom rozprávate ako s dospelým. Takto z Alberta vyrastie sebavedomý a vyrovnaný človek." Otec na to hovorí: "Pani, mýlite sa. Ja som Albert!"

Keď vidím v strome vyrezané mená milencov, tak mi to vôbec nepríde milé ale zarážajúce, koľko ľudí si na rande berie nôž...

Niektorí ľudia nosia pyžamo so Supermanom. Superman nosí pyžamo s Chuckom Norrisom.

Krvná skupina Chucka Norrisa je AK-47.

Socha slobody vo včerajšom interview povedala, že odmalička chcela byť ako Chuck Norris.

5 UDALOSTÍ

BRATISLAVA - KALI DOVI DOPO TOUR

Piatok 29. 03. od 21:00 do 30. 03. 03:00

BRATISLAVA - Jarné Vegánske hody

Nedeľa 31. 03. 10:00 - 20:00

BRATISLAVA - Bratislava Business Week

Pondelok 01. 04. od 13:30 do 04. 04. 00:00

BRATISLAVA - Swingový bál

Sobota 06. 04. 19:00 - 23:00

BRATISLAVA - Vševedko - edukačný a hravý festival

Nedeľa 14. 04. 10:00 - 18:00
Vtipy NA KÁVE boli zozbieravané niekoľko rokov od rôznych ľudí. Väčšina pochádza z mailov, ktoré kolegovia posielajú v práci. Ak si chcete zlepšiť deň a náladu, tak ste na najlepšom mieste :p :) Je tu výborná zbierka vtipov podobná ako na funny.sk, či rehot.sk alebo vychytane.sk a smiechoty.sk. Budeme aj na azet .sk vtipy a pravda .sk vtipy.
Top