Náhodne pomiešané vtipy

Chuck má dvanásť mesiacov a jedným z nich je Zem.

V autě jedou Jožo, Dežo a Laco, kdo řídí??? Městská policie.

Príbeh o dvoch zaľúbencoch: Ona: "Ahoj" On: "No konečne!" Ona: "Mám odísť?" On: "Nie." Ona: "A pobozkáš ma?" On: "V každej chvíli." Ona: "Udrel by si ma niekedy?" On: "Nikdy." Ona: "Myslel si na mňa?" On: "Celé dni a noci." Ona: "Podviedol by si ma?" On: "Nie, len tá predstava je hrozná." Ona: "Máš ma rád?" On: "Áno." Ona: "Miláčik." Pekný rozhovor, čo poviete? No a teraz si to prečítajte odzadu.

Keď hľadáš cez Google nejaké informácie, Google sa pýta Chucka Norrisa.

"Já ti nevím, ti chlapi stále nevědí co chtějí. Devět měsícu chtějí ven a potom zbytek života všemožně usilují o to, jak se tam dostat zpátky."

Padá letadlo, pilot: "Polovina lidí musí z letadla ven, aby sme zabránili diskriminácií, vyhodíme pasažery podle abecedy.Takže: arabové, buzeranti, cikáni." V tu chvíli se ptá malej černoušek tatínka: "Tatínku a my jsme tedy afroameričani jak pořádříkáš?" "Ticho, teď jsme zku.vený negři."

Chuck Norris nepozerá filmy, filmy pozerajú jeho.

Chuck Norris ťa kopne s rukou.

5 UDALOSTÍ

KOŠICE - Parno Graszt

Piatok 31. 05. 20:00 - 22:00

BRATISLAVA - Dara Rolins

Piatok 31. 05. 21:00 - 00:00

KOŠICE - Alexandrovci European Tour

Nedeľa 02. 06. 18:25 - 21:00

KOŠICE - IIHF Ice Hockey World Championship Slovakia

Nedeľa 02. 06. 18:25 - 21:00

KOŠICE - 26. balónová fiesta

Streda 05. 06. od 17:00 do 08. 06. 22:00
Vtipy NA KÁVE boli zozbieravané niekoľko rokov od rôznych ľudí. Väčšina pochádza z mailov, ktoré kolegovia posielajú v práci. Ak si chcete zlepšiť deň a náladu, tak ste na najlepšom mieste :p :) Je tu výborná zbierka vtipov podobná ako na funny.sk, či rehot.sk alebo vychytane.sk a smiechoty.sk. Budeme aj na azet .sk vtipy a pravda .sk vtipy.
Top