Vtipy o škole

Zloděj poučuje svého syna před odchodem do školy: "Nezáviď spolužákům když se chlubí, co všechno doma mají. Raději si zapamatuj, kde bydlí."

Student skládá zkoušky. Profesor se ptá: "Co nejvíce způsobuje pocení u člověka?" "Vaše otázky" - odpovídá student.

"Tomáš, kde je tvoje vysvedčenie?" pýta sa mama. "Požičal som ho Oskarovi. Chce postrašiť rodičov."

"Pán učiteľ, prečo som dostal päťku?" "Lebo horšia známka neexistuje."

Príde Janko domov zo školy a hovorí svojej mame: "Mami, predstav si, že som dostal jednotku." Mama: "Vážne?" Janko: "Nie, iba si to predstav."

Jožko príde domov zo školy a vraví svojej mame: "Mami, už som sa naučil počítať do 10." A mama mu vraví: "No tak mi to povedz." "1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10" "A kde si vynechal 5-ku?" "V žiackej knižke."

Pani učiteľka ukáže na obrázku zebru. Pýta sa detí, aké je to zvieratko. Nikto nevie a preto napovedá: "Z..." Nikto nevie. " Ze..." Stále sa nikto nehlási. "Zeb..." Prihlási sa malý Móricko a hovorí: "Zeby to bol tiger?"

Janko sa pýta Marienky: "Požičiaš mi svoju fotku?" Marienka: "Prečo?" Janko: "Máme do školy priniesť fotku prírodnej katastrofy."

5 UDALOSTÍ

Vtipy NA KÁVE boli zozbieravané niekoľko rokov od rôznych ľudí. Väčšina pochádza z mailov, ktoré kolegovia posielajú v práci. Ak si chcete zlepšiť deň a náladu, tak ste na najlepšom mieste :p :) Je tu výborná zbierka vtipov podobná ako na funny.sk, či rehot.sk alebo vychytane.sk a smiechoty.sk. Budeme aj na azet .sk vtipy a pravda .sk vtipy.
Top