Náhodne pomiešané citáty

"Vynikajúce dejinné osobnosti sa nemohli ustavične pozerať do zrkadla, aby sa presvedčovali o svojej veľkosti. Celkom sa pohrúžili do svojej práce. A tak hlboko sa do nej pohrúžili, že celý svet obdivuje ich veľkosť a uznáva ich zásluhy."

"Ten, kto použil svoj čas na vážne a poctivé štúdium, bude mať veľkú zásobu vedomostí, z ktorých môže čerpať podľa potreby v čase potreby."

"Láska žije z milovaniahodných maličkostí."

"Väčšina ľudí šťastie predstiera, pretože sa od nich akosi očakáva. Je to všeobecne predpokladaný stav existencie. Hlboká spokojnosť je však veľmi vzácny jav..."

"Somára poznáš po ušiach, hlupáka po rečiach."

"Kôň sa páči vlastný a žena cudzia."

"Láska je v prírode všadeprítomná ako pohnútka aj ako odmena."

"Nie nedeľa je pekná - deň pred nedeľou je pekný."

"Čo je poriadna bitka, to už vieme. Ale čo je láska, to ešte nikto nevypátral."

"Nebuď zázračný génius, ale buď zázračne usilovný a dohoníš, alebo aspoň sa priblížiš k výsledkom génia."

5 UDALOSTÍ

Citáty NA KÁVE boli zozbieravané vyše 30 rokov mojím dedkom od rôznych osobností, keď sa ešte nepoužívali počítače pred rokom 1990. Všetky prešli kontrolou a na stránke sú len tie, ktoré Vám môžu priniesť osoh. Tieto citáty sú Lepšie ako Vychytané.sk alebo citaty-slavnych.sk. Ak čítate radi motivačné citáty, ste na správnej adrese. Pretože niektoré z nich vymyslel dedko. Stránky rehot.sk alebo smiechoty.sk boli niekedy obľúbené, ale už sa mi ich dizajn nepáči. Tak som vytvoril lepšiu stránku podľa mňa a s lepšími citátmi :) Budeme aj na azet .sk citáty a pravda .sk citáty.
Top